WooCommerce el. parduotuvės kūrimas

E-komercijos sprendimai naudojantis WordPress + WooCommerce. 

elektronine-parduotuves-kurimas-2

WooCommerce paslaugos

El. parduotuvės kūrimas

Projektuojame ir programuojame el. parduotuves naudojantis WordPress WooCommerce sistema.

Konversijų optimizacija

Optimizuojame lankytojo patirtį ir implementuojame konversijų taisykles parduotuvėje, jog parduotuvė darytų daugiau pelno nedidinant srauto.

Priežiūra ir sauga

Teikiame visapusišką WooCommerce parduotuvių priežiūrą ir administavimą. Konsultuojame ir teikiame pagalbą back-end programavime. Diegiame ir rūpinamės svetainės saugumu.  

Kodėl verta rinktis WordPress + WooCommerce?

Didžioji dalis (apie 40%) internetinių svetainių yra sukurtos naudojant WordPress platformą. Jeigu ieškote patikimo ir lankstaus sprendimo savo elektroninei parduotuvei, WordPress su WooCommerce yra puikus variantas. Ši platforma yra populiari visame pasaulyje, nes ją galima lengvai pritaikyti įvairiems verslo poreikiams.

Platforma, optimizuota paieškos sistemoms (SEO)

Dėl gerų greičio metrikų, gero mobiliojo prisitaikymo ir tinkamo HTML žymėjimo temose WordPress svetainės dažnai reitinguoja aukščiau paieškos sistemų rezultatų puslapiuose. Be to, yra daugybė įskiepių, kurie padeda pagerinti SEO parametrus ir didina galimybę, kad jūsų svetainė bus atrasta potencialaus kliento.

Greitas funkcionalumas

WordPress svetainės dėl savo minimalistinio kodo pasižymi geromis greičio metrikomis – Jūsų svetainė užsikraus greitai ir sklandžiai. Greitis gali sumažėti tik naudojant daug sudėtingo funkcionalumo.

Itin patogu valdyti

Jūsų WordPress svetainė bus lengvai valdoma dėka itin patogios ir paprastos valdyti turinio valdymo sistemos. Pridėti produktus, nuotraukas, straipsnius ar puslapius bus paprasta dėl integruotų puslapių kūrimo įrankių (Elementor/Divi).Valdymo skyrelyje taip pat  matysite pardavimų statistikas, PDF sąskaitas faktūras ir kt. būtinąsias funkcijas.

Didelė įskiepių biblioteka

Kadangi WordPress yra viena populiariausių platformų pasaulyje – žmonės iš viso pasaulio yra sukūrę įskiepių, kurie gali ryškiai sumažinti projekto kaštus. WordPress taip pat lengvai integruojasi su daugeliu tiekėjų bei trečiašalių sistemų, skirtų svetainėms ar el. parduotuvėms.

Didelis temų (šablonų) pasirinkimas

WordPress turi didelį temų pasirinkimą. Kai kurios temos taip pat turi papildomų šabloninių puslapių pasirinkimą. Temos leidžia patogiai keisti turinį svetainė ir taip pat sutaupyti kaštų, kadangi nereikalauja unikalaus dizaino. Mūsų dizaineriai pritaikys Jūsų pasirinktą temą Jūsų prekės ženklui.

Neribotos galimybės

Vienas iš WooCommerce privalumų yra tai, kad jis palaiko parduotuves nuo mažų iki milžiniškų. Nuo keletos produktų iki kelių tūkstančių, o nuo kelių pirkėjų per dieną iki šimtų pirkėjų per sekundę. Kai jūsų „WooCommerce“ svetainė auga, kartu auga ir jūsų internetinės parduotuvės funkcionalumas.

Visos reikalingos funkcijos vienoje vietoje

Be jokio papildomo programavimo, „WooCommerce“ yra pilnas visų funkcijų, kurių reikia sėkmingai internetinei parduotuvei:

✔️ Galite pardavinėti bet kokį produktą ar paslaugą

✔️ Leidžia pridėti produkto savybes, žymes ir kategorijas

✔️ Leidžia pridėti produkto atsiliepimus prie jūsų prekių

✔️ Leidžia lankytojams filtruoti produktus pagal produkto tipą, žvaigždžių įvertinimą, bendrą populiarumą ir daugiau…

✔️ Leidžia integruoti keletą mokėjimo tiekėjų, tokių kaip „PayPal“, „Stripe“ ir kreditines korteles

✔️ Didelis temų pasirinkimas, sumažinantis svetainės kūrimo kaštus

✔️ Leidžia išplėsti savo parduotuvės funkcionalumą naudojant įskiepius, ko pasekoje sutaupomi kaštai

Populiarūs WordPress + WooCommerce sprendimai

Headless parduotuvė

Tai visiškas Front-End atskyrimas nuo Back-End bei svetainės Front-End dalies kūrimas nuo nulio, naudojant šiuolaikinį technologijų rinkinį, pavyzdžiui – „ReactJS“.

AR ir VR integracija

Įdiegus AR ir VR technologijas pagerinama internetinio apsipirkimo patirtis, leidžianti vartotojams išbandyti produktus virtualioje erdvėje prieš perkant.

Svetainė su rezervacijos sistema

Platforma, kurioje lankytojai gali apsipirkti pasirenkant paslaugos datą ir šį laiką užsirezervuoja apmokėjus užsakymą.

Daugiafunkcinės parduotuvės

Projektas, kuris integruoja kelias paslaugas ar produktus, pvz., prekybos ir mokymosi platformas arba prekių ir paslaugų prekybą kartu su prenumerata.

Kodėl turėtumėte rinktis Mantas Digital?

Nesvarbu, ar esate startuolio pradininkas, ar didelės įmonės vadovas – Jūsų ateities skaitmeninio produkto sėkmę įtakos dabar priimti strateginiai sprendimai ir išsikelti tikslai. Teisingas internetinių svetainių kūrimo partneris turėtų veikti kaip gidas ir patarėjas per šį lemiamą procesą. Su mumis galite būti tikri, kad galutinis produktas atitiks lūkesčius – Jūsų ir Jūsų klientų.

Viskas prasideda nuo pokalbio,
tad pasikalbėkime.