Stipriai konvertuojančios WordPress ir Shopify el. parduotuvės, kurias paprasta valdyti

MŪSŲ PASLAUGOS

Kaip mes galime Jums padėti

Internetinių svetainių kūrimas

Užtikrinkite savo vietą internete su mūsų inovatyviomis svetainių kūrimo paslaugomis. Mes kuriam vizualiai patrauklias ir vartotojui draugiškas svetaines, pritaikytas Jūsų unikaliems verslo poreikiams. Visos mūsų kuriamios svetainės turi turinio valdymo sistemą (TVS) Jūsų patogumui.

Skaityti daugiau »

WordPress ir WooCommerce

Išpildykite savo internetinį prekės ženklą su mūsų WordPress ir WooCommerce el. parduotuvės sprendimais. Mes specializuojamės kuriant mobiliesiems įrenginiams pritaikytas, įtraukiančias ir SEO draugiškas svetaines, kurios skatina augimą ir maksimaliai išnaudoja el. prekybos potencialą.

Skaityti daugiau »

Shopify parduotuvės kūrimas

Realizuokite savo el. prekybos ambicijas su mūsų Shopify parduotuvių kūrimo paslaugomis. Mes projektuojame ir kuriame vizualiai įspūdingas, aukštą konversijos lygį užtikrinančias ir lengvai valdomas Shopify parduotuves, kurios padeda pasiekti Jūsų tikslinę auditoriją ir viršyti verslo tikslus.

Skaityti daugiau »

Greičio optimizavimas

Pasiruoškite palikti konkurenciją už nugaros. Mūsų ekspertų komanda išanalizuos ir optimizuos Jūsų svetainę, užtikrindama žaibišką užsikrovimo greitį ir pagerintą vartotojo patirtį.

Skaityti daugiau »

WEB programėlės

Išsiskirkite iš minios su mūsų individualiais internetiniais sprendimais. Mes kuriame individualias internetines programėles, kurios pakeri, įtraukia ir konvertuoja Jūsų tikslinę auditoriją. Leiskite mums įgyvendinti Jūsų ambicingiausias idėjas.

Skaityti daugiau »

WEB Programavimas

Patirkite skaitmeninio meistriškumo viršūnę su mūsų programavimo paslaugomis. Mūsų kvalifikuoti kūrėjai dirba su naujausiomis technologijomis, siekdami suteikti patikimus, efektyvius ir saugius internetinius sprendimus įvairaus dydžio įmonėms. 

Skaityti daugiau »

Konversijų optimizavimas

Maksimaliai išnaudokite savo svetainės potencialą su mūsų konversijų optimizavimo paslaugomis. Mūsų ekspertų komanda išanalizuos Jūsų svetainę ir vartotojų elgesį, įgyvendindama duomenimis pagrįstas strategijas, kurios padidina konversijos rodiklius ir skatina pajamų augimą.

Skaityti daugiau »

Svetainės konversijų auditas

Išnaudokite savo svetainės visą potencialą su mūsų išsamiomis konversijų audito paslaugomis. Mūsų komanda kruopščiai ištirs Jūsų svetainę ir nustatys tobulinimo sritis, teikdama praktines rekomendacijas vartotojo patirties gerinimui ir konversijų didinimui.

Skaityti daugiau »

Svetainių administravimas

Užtikrinkite savo svetainės sklandų veikimą su mūsų svetainių administravimo paslaugomis. Mūsų komanda teikia nuolatinį priežiūrą, atnaujinimus ir optimizacijas, užtikrinant, kad Jūsų svetainė išliks atnaujinta, saugi ir veiks maksimaliai našiai. Patirkite svetainės valdymą be rūpesčių jau šiandien.

Skaityti daugiau »

Mūsų naudojamos technologijos

WordPress

WooCommerce

PHP

Node.js

Shopify

Digital Ocean

MySQL

Redis

Cloudflare

CPanel

Plesk

Airtable

Figma

Adobe XD

Omisend

Mailchimp

Make

OpenAI

mantas-digtal-programavimo-komanda

APIE MUS

Jūsų ištikimi partneriai

 

Nuo pat pirmos dienos, Mantas Digital siekė tapti patikimu partneriu įmonėms, vykdančioms savo internetinius ir mobiliuosius projektus, siūlydami paprastus sprendimus sudėtingoms problemoms. Daug metų tobulinome savo darbo metodiką, pasitelkdami naujausias praktikas ir įrankius, todėl mūsų pagrindinis pranašumas, kalbant apie kūrimo procesą, yra kokybė ir greitis.

Mantas Digital kiekvieną mėnesį aptarnauja daugiau nei 10 klientų, turinčių mažų, vidutinių ir sudėtingų kasdienių užklausų. Šiuo metu daugiau nei 70% mūsų projektų yra WordPress / WooCommerce ir Shopify el. parduotuvės. Mūsų klientai – nuo startuolių iki didelių įmonių.

MŪSŲ PATIRTIS

Projektai

El. parduotuvė Amerikos rinkai

Gyvūnų prekės: aksesuarai šunims

El. parduotuvė Italijos rinkai

Rankų darbo žvakės

El. parduotuvė dideliam prekių kiekiui

Automobilių estetikos prekės

Elektroninių prekių el. parduotuvė

Psichologijos mokymai/seminarai

Atsiliepimai

Ką kalba mūsų klientai

 

Asta Kei
★★★★★
Spalio 11 diena, 2022

Kokybiškai atliekami darbai, efektyvi komunikacija, rimtas ir atsakingas požiūris į partnerius ir atliekamus darbus – rekomenduojame!

 

Marina Gželko
★★★★★
Liepos 10 diena, 2022

Greitai ir kokybiškai atlikti darbai. Ačiū!

 

Gediminas Tvarijonas
★★★★★
Gegužės 23 diena, 2022

Atsakinga ir patikima kompanija! Malonumas dirbti su jumis! Rekomenduojame norintiems kokybės!

 

Marčius Ka
★★★★★
Gegužės 16 diena, 2022

Profesionaliai ir greitai atlieka savo darbus, tikrai dziugina rezultatai ir palaikymas!
5/5*

 

Kristina Urnikiene
★★★★★
Lapkričio 29 diena, 2021

Tik patys geriausi atsiliepimai apie Mantą ir jo nuveiktus darbus !!!

Viskas prasideda nuo pokalbio,
tad pasikalbėkime

Užsiregistruokite, tai nieko nekainuoja!

Būkite matomi internete su WordPress arba Shopify el. parduotuve

Atsakysime į Jūsų užklausą per 24 val.