Shopify el. parduotuvės kūrimas

E-komercijos sprendimai naudojantis Shopify.

Shopify paslaugos

El. parduotuvės kūrimas

Projektuojame ir programuojame el. parduotuves naudojantis Shopify sistema.

Konversijų optimizacija

Optimizuojame lankytojo patirtį ir implementuojame konversijų taisykles parduotuvėje, jog parduotuvė darytų daugiau pelno nedidinant srauto.

Shopify greičio optimizavimas

Gauname neįtikėtinus rezultatus Shopify el. parduotuvių greičio optimizacijoje. Tai pozityviai įtakoja SEO rezultatus, konversijas bei vartotojo patirtį.

Kodėl verta rinktis Shopify?

Tai itin naudotojui patogus sprendimas, kuris leidžia net techniškai nepatyrusiems žmonėms lengvai tvarkyti internetinę parduotuvę. Shopify gali pasiūlyti daugybę profesionaliai sukurtų šablonų, kurie sumažina svetainės kūrimo kaštus ir padeda greitai pritaikyti parduotuvės dizainą ir stilių pagal individualius poreikius.

Saugu ir patikima

„Shopify“ rūpinasi visais serverio priežiūros ir atnaujinimo darbais, kad jūsų parduotuvė ir pirkinių krepšelis būtų visada prieinami ir užtikrintų, kad puslapiai būtų įkelti greitai.

Pritaikyta mobiliems įrenginiams

Kadangi mobiliųjų įrenginių apsilankymai svetainėse dabar yra didesni nei stacionarių kompiuterių, labai svarbu, o ne papildoma galimybė, turėti pritaikytą mobiliesiems svetainę. Laimei, „Shopify“ tai žino. Visos „Shopify“ temos yra pritaikytos mobiliesiems įrenginiams, o platforma apima nemokamą integruotą mobiliųjį prekybos pirkinių krepšelį, todėl jūsų parduotuvė atrodo puikiai visuose įrenginiuose, o jūsų klientai gali laisvai apsipirkti, kur bebūtų.

Itin patogu valdyti

Jūsų svetainė bus lengvai valdoma dėka itin patogios ir paprastos valdyti turinio valdymo sistemos. Valdymo skyrelyje taip pat matysite pardavimų statistikas, PDF sąskaitas faktūras ir kt. būtinąsias funkcijas.

Didelė APPs'ų biblioteka

Kadangi Shopify yra viena populiariausių platformų pasaulyje – žmonės iš viso pasaulio yra sukūrę APPs’ų, kurie gali ryškiai sumažinti projekto kaštus.

Didelis temų (šablonų) pasirinkimas

Yra 160+ temų (nemokamų ir mokamų) „Shopify Theme Store“, visos jie yra pritaikytos mobiliems įrenginiams, o šimtai kitų yra prieinami tokiose svetainėse kaip „ThemeForest“. Kiekvieną temą galima visiškai pritaikyti jūsų prekės ženklui naudojant kodą. 

Visos reikalingos funkcijos vienoje vietoje

Be jokio papildomo programavimo, „WooCommerce“ yra pilnas visų funkcijų, kurių reikia sėkmingai internetinei parduotuvei:

✔️ Galite pardavinėti bet kokį produktą ar paslaugą

✔️ Leidžia pridėti produkto savybes, žymes ir kategorijas

✔️ Leidžia pridėti produkto atsiliepimus prie jūsų prekių

✔️ Leidžia lankytojams filtruoti produktus pagal produkto tipą, žvaigždžių įvertinimą, bendrą populiarumą ir daugiau…

✔️ Leidžia integruoti keletą mokėjimo tiekėjų, tokių kaip „PayPal“, „Stripe“ ir kreditines korteles

✔️ Didelis temų pasirinkimas, sumažinantis svetainės kūrimo kaštus

✔️ Leidžia išplėsti savo parduotuvės funkcionalumą naudojant įskiepius, ko pasekoje sutaupomi kaštai

Populiarūs Shopify sprendimai

Didmeninės prekybos el. parduotuvė

Parduotuvė, kurioje apsipirkti gali tik paskyrą turinčios įmonės, patvirtintos administratoriaus, tačiau prekės matomos viešai (SEO).

Mažmeninės prekybos el. parduotuvė

Stipriai konvertuojanti parduotuvė, skirta pardavinėti produktams galutiniams klientams.

Svetainė su rezervacijos sistema

Platforma, kurioje lankytojai gali apsipirkti pasirenkant paslaugos datą ir šį laiką užsirezervuoja apmokėjus užsakymą.

Skaitmeninių produktų el. parduotuvė

Parduotuvė, skirta pardavinėti skaitmeninius produktus – produktas pristatomas iš karto po užsakymo el. paštu.

Kodėl turėtumėte rinktis Mantas Digital?

Nesvarbu, ar esate startuolio pradininkas, ar didelės įmonės vadovas – Jūsų ateities skaitmeninio produkto sėkmę įtakos dabar priimti strateginiai sprendimai ir išsikelti tikslai. Teisingas internetinių svetainių kūrimo partneris turėtų veikti kaip gidas ir patarėjas per šį lemiamą procesą. Su mumis galite būti tikri, kad galutinis produktas atitiks lūkesčius – Jūsų ir Jūsų klientų.

Viskas prasideda nuo pokalbio,
tad pasikalbėkime.