Užduotis

Sukurti naują dirbtinio intelekto įrankį naršyklėms su unikaliomis funkcijomis kaip PDF failų skaitymas, URL skaitymas, ir galimybe keisti dirbtinio intelekto nustatymus.

Klientas

Wou AI

wou.ai

Rezultatas

Integracija su GPT-4: Plėtinys integruotas su pažangia GPT-4 architektūra, suteikiantis vartotojams kokybišką patirtį.

Plėtinio paleidimas: Sėkmingai paleistas naršyklės plėtinys, suteikiantis vartotojams intuityvų sąsają, leidžiančią efektyviai naudoti dirbtinio intelekto galimybes betkuriame naršyklės puslapyje.

Išsami dokumentacija: Sukurta išsami ir vartotojui draugiška dokumentacija, padedanti vartotojams nustatyti ir efektyviai naudotis Wou AI

Svetainė su Stripe registracija: Sėkmingai sukūrėme ir įdiegėme Laravel svetainę, kurioje vartotojai gali lengvai užsiregistruoti naudodamiesi Stripe mokėjimo sistema, garantuojant saugų ir patogų mokėjimų procesą.

Integruota prenumeratų stebėsenos sistema: Įdiegėme išsamią prenumeratų stebėsenos sistemą, leidžiančią administratoriams ir vartotojams lengvai sekti prenumeratų statusą, į planą įeinančias paslaugas, atnaujinimus ir kitas svarbias detales, kad būtų užtikrinta sklandi ir efektyvi vartotojo patirtis.

Paviešinta: Bal 3, 2023

Industrija

Dirbtinio intelekto programėlės

Viskas prasideda nuo pokalbio,
tad pasikalbėkime.