Svetainės administravimas

Mūsų komanda teikia nuolatinį priežiūrą, atnaujinimus ir optimizacijas, užtikrinant, kad Jūsų svetainė išliks atnaujinta, saugi ir veiks maksimaliai našia.

Pirmas žingsnis link saugios svetainės

WordPress yra pati populiariausia turinio valdymo sistema (TVS), todėl WordPress svetainės dažnai tampa įsilaužėlių ir kibernetinių nusikaltėlių taikinys.

Reguliarūs atnaujinimai ir priežiūra padeda apsaugoti svetainę nuo saugumo grėsmių, pvz., kenkėjiškų virusų ir bandymų įsilaužti, taip užtikrinant, kad Jūsų klientų duomenys ir verslo reputacija liktų nepakitę.

svetaines-administravimas

Apart saugumo privalumų, svetainės administravimas taip pat apima…

Laikina atmintis

Integruojame ir konfigūruojame laikinos atmintis įskiepį. Jeigu laikinos atminties įskiepį jau turite ir jo nenorite atnaujinti –  jį optimizuojame.

Įskiepiai

Išvalome pasenusius, nenaudojamus ar pasikartojančias funkcijas atliekančius įskiepius. Įsitikiname, jog esami įskiepiai nežaloja svetainės greičio ir efektyvumo.

Nuotraukos

Optimizuojame nuotraukas. Sutraukiame nuotraukų dydį ir konvertuojame formatą remiantis naujausiais WEB standartais.

Svetainės administravimo reikšmė

Svetainės atnaujinimas yra būtinas norint pagerinti vartotojo patirtį, paieškos sistemos matomumą ir saugumą.

Dėl to, pasišventimas išlaikyti atnaujintą svetainę, greičiausiai padidins konversijos rodiklius ir pagerins verslo veiklą.

Saugokite savo svetainę taip pat, kaip ir saugotumėte savo fizinį turtą. Praradus svetainę su klientų duomenimis reikės sukti galvą ne tik apie prarastas pajamas, tačiau ir apie nutekintą informaciją, kaip tai ištaisyti ir kaip ištaisyti įmonės reputaciją.

Tad nieko nelauk ir atnaujink svetainę jau dabar.

konversiju-optimizacija

Viskas prasideda nuo pokalbio,
tad pasikalbėkime.