Prisijunk prie mūsų komandos

Kodėl verta vystyti karjerą Mantas Digital?

Įtraukianti aplinka ir įvairovė

Mes tikime, kad skirtingi požiūriai sukuria kūrybiškumą ir inovacijas, todėl vertiname kiekvieno komandos nario unikalų indėlį. Mūsų stiprybė slypi mūsų įvairovėje, todėl siekiame skatinti įtraukiančią aplinką, kurioje kiekvienas yra priimamas ir vertinamas dėl savo pastangų ir unikalių indėlių.

Dirbkite su pažangiausiomis technologijomis

Mes suteiksim galimybę dirbti su naujausiomis technologijomis. Tai apima dirbimą su dirbtiniu intelektu (DI, angl. AI), automatizacija (Make, Zapier), skaitmeniniais serveriais ir kitomis inovatyviomis technologijų tendencijomis.

Balanso tarp darbo ir asmeninio gyvenimo palaikymas

Mes suprantame, kaip svarbu rasti balansą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo. Todėl mes palaikome darbo iš namų (remote work) ir stengiamės sukurti lanksčias darbo sąlygas, kurios leidžia mūsų komandos nariams efektyviai derinti darbą su asmeniniu gyvenimu.

Kurkite inovatyvius projektus

Mūsų komanda visada yra inovacijų priekyje. Sukūrėme tokius projektus kaip WOU.AI ir AuditYourStore.com, kurie yra mūsų inovatyvaus mąstymo ir technologijų taikymo pavyzdžiai. Prisijungę prie mūsų komandos, dalyvausite kuriant novatoriškus projektus, kurie pakeičia ne tik technologijų industriją, bet ir pasaulį aplink.

Galimybė specializuotis dirbtinio intelekto srityje

Dirbtinis intelektas yra ateitis, o mums tai taip pat ir dabartis. Mes savo komandai suteikiame galimybes gilintis į dirbtinio intelekto projektus, tobulinti savo įgūdžius ir kompetencijas šioje sparčiai besivystančioje srityje.

Darykite teigiamą poveikį

Prisijungdami prie mūsų komandos, Jūs ne tik statote karjerą, bet ir darote reikšmingą poveikį. Mūsų projektai prisideda prie visuomenės tobulėjimo ir Europos ekonominės plėtros gerinimo. Jūsų darbas prisideda prie didesnio tikslo, todėl Jūsų vaidmuo Mantas Digital yra daug daugiau nei tiesiog darbas.

Projektų atlikta

Šalių aptarnauta

Partneriai

Pasiruošęs pradėti karjerą?
Pasikalbėkime

Kandidatuok šiandien, tai nieko nekainuoja!

Susisiekime

Atsakysime į Jūsų užklausą per 24 val.