WordPress

Internetiniai svetainių sprendimai naudojantis WordPress turinio valdymo sistema. 

WordPress paslaugos

WordPress programavimas

Kuriame naujus funkcionalumus, individualius jūsų tikslams pritaikytis įskiepius, optimizuojame kodą, taisome bug’us, integruojame API ir kt.

WordPress Multisite

Mūsų senjorai programuotojai gali sukurti  kelias svetaines, operuojančias po vienu WordPress valdymo skydeliu. Jūs galėsite valdyti savo WordPress svetainių tinklą viename prietaisų skydelyje.

WordPress svetainės kūrimas

Kuriame reprezentacines, kontaktų surinkimo, paslaugų, blog tipo svetaines naudojantis WordPress turinio valdymo sistema. Svetainės 

Front-End dizainas

Realizuojame dizainus iš Figma ar Adobe XD failų į WordPress. Taip pat kuriame individualius dizainus, temas, kuriame šablonus ar pritaikome temą kliento prekės ženklui.

WordPress priežiūra ir sauga

Teikiame visapusišką WordPress svetainių priežiūrą ir administavimą. Konsultuojame ir teikiame pagalbą back-end programavime. Diegiame ir rūpinamės svetainės saugumu.  

WordPress greičio optimizacija

Optimizuojame WordPress svetainės greitį – tvarkome kodą, integruojame švelnesnį akiai užkrovimą, optimizuojame nuotraukas ir kt. 

Kodėl verta rinktis WordPress?

Apie 40% svetainių internete yra sukurta naudojant WordPress. Jei ieškote patikimo ir patogaus sprendimo – WordPress yra puikus pasirinkimas. Ši platforma yra naudojama visame pasaulyje ir ją galima pritaikyti įvairiems poreikiams. Be to, WordPress yra nemokama ir atviro kodo sistema, todėl galite pasinaudoti plačia bendruomenės biblioteka, jog sutaupyti kaštų. Pasirinkę WordPress galite turėti aukštos kokybės svetainę, kuri atitiks visus jūsų lūkesčius.

Platforma, optimizuota paieškos sistemoms (SEO)

Dėl gerų greičio metrikų, gero mobiliojo prisitaikymo ir tinkamo HTML žymėjimo temose WordPress svetainės dažnai reitinguoja aukščiau paieškos sistemų rezultatų puslapiuose. Be to, yra daugybė įskiepių, kurie padeda pagerinti SEO parametrus ir didina galimybę, kad jūsų svetainė bus atrasta potencialaus kliento.

Greitas funkcionalumas

WordPress svetainės dėl savo minimalistinio kodo pasižymi geromis greičio metrikomis – Jūsų svetainė užsikraus greitai ir sklandžiai. Greitis gali sumažėti tik naudojant daug sudėtingo funkcionalumo.

Itin patogu valdyti

Jūsų WordPress svetainė bus lengvai valdoma dėka itin patogios ir paprastos valdyti turinio valdymo sistemos. Pridėti produktus, nuotraukas, straipsnius ar puslapius bus paprasta dėl integruotų puslapių kūrimo įrankių (Elementor/Divi). Svetainėje taip pat  matysite pardavimų statistikas, PDF sąskaitas faktūras ir kt. būtinąsias funkcijas.

Didelė įskiepių biblioteka

Kadangi WordPress yra viena populiariausių platformų pasaulyje – žmonės iš viso pasaulio yra sukūrę įskiepių, kurie gali ryškiai sumažinti projekto kaštus. WordPress taip pat lengvai integruojasi su daugeliu tiekėjų bei trečiašalių sistemų, skirtų svetainėms ar el. parduotuvėms.

Didelis temų (šablonų) pasirinkimas

WordPress turi didelį temų pasirinkimą. Kai kurios temos taip pat turi papildomų šabloninių puslapių pasirinkimą. Temos leidžia patogiai keisti turinį svetainė ir taip pat sutaupyti kaštų, kadangi nereikalauja unikalaus dizaino. Mūsų dizaineriai pritaikys Jūsų pasirinktą temą Jūsų prekės ženklui.

Populiarūs WordPress sprendimai

Prekybos platforma

Platforma, kurioje registruoti vartotojai gali kelti ir pardavinėti savo prekes.

Nuomos platforma

Platforma, kurioje registruoti vartotojai gali kelti ir nuomoti savo prekes.

Svetainė su rezervacijos sistema

Platforma, kurioje lankytojai gali apsipirkti pasirenkant paslaugos datą.

Didmeninė parduotuvė

El parduotuvė, kurioje apsipirkti gali tik patvirtinti vartotojai, tačiau produktai matomi viešai.

Kodėl turėtumėte rinktis Mantas Digital?

Nesvarbu, ar esate startuolio pradininkas, ar didelės įmonės vadovas – Jūsų ateities skaitmeninio produkto sėkmę įtakos dabar priimti strateginiai sprendimai ir išsikelti tikslai. Teisingas internetinių svetainių kūrimo partneris turėtų veikti kaip gidas ir patarėjas per šį lemiamą procesą. Su mumis galite būti tikri, kad galutinis produktas atitiks lūkesčius – Jūsų ir Jūsų klientų.

Viskas prasideda nuo pokalbio,
tad pasikalbėkime.